Затримка психічного розвитку та лікування ЗПР аутологічними стовбуровими клітинами

Особливості ЗПР та причини його виникнення

ЗПР затримка психічного розвитку. Прояв патології відбувається через розлад певних функцій: увагу, емоції, пам’ять, мислення. Діти з ЗПР відстають у розвитку від інших дітей, порівняно з психологічними нормами їх розвитку щодо певного віку. Причини розвитку патології можуть бути як вродженими, так і набутими, в будь-якому з цих випадків необхідний глибокий на комплексний вплив на мозок.

Лікування ЗПР стовбуровими клітинами

Дитина, що має ЗПР, гірше розуміє оточуючих, пізніше починає розмовляти та писати, порівняно з однолітками.  У її мозку існує певна освітня межа, яку без спеціального лікування дитина самостійно не здолає.  Ін’єкції стовбурових клітин сприяють оновленню клітинного складу мозку, а консервативна терапія допомагає створити необхідні нейронні зв’язки.

Терапія стовбуровими клітинами постійно користується популярністю, довівши свою ефективність у лікування різноманітних захворювань, в тім числі і ЗПР. Вона є унікальною у своєму роді та легко застосовується, оскільки при діагнозі ЗПР можуть використовуватися стовбурові клітини власного кісткового мозку, пуповинної крові самого пацієнта або рідних сестер чи братів.

Після курсу клітинної терапії діти починають:

  • Змістовно розмовляти;
  • Вибудовувати прості та складні речення;
  • Малювати та ліпити;
  • Грати у предметні ігри;
  • Адекватно реагувати на оточуючих.

В результаті позитивного впливу стовбурових клітин, покращуються соціальні навички дитини, зростає концентрація уваги, пришвидшується процес сприйняття за засвоєння нової інформації, дитина досягає перших стабільних успіхів у навчанні.

up-arrow-1