Синдром Аспергера

Синдром Аспергера – відноситься до розладів аутистичного спектру. Характеризується труднощами знаходження дитини в соціумі, розладом психічного розвитку.

Захворювання буває різного ступеня вираженості: легким, важким.

Ознаки синдрому Аспергера у дітей

У дитини з даною патологією порушується взаємодія з суспільством. Синдром Аспергера у дітей проявляється в розладі мови. Голос звучить то голосно, то тихо. Дитина не вміє жестикулювати, володіє мізерною мімікою. Діти часто самотні. Їм важко завести друзів, їх ображають.

На відміну від аутистів, дитина з цим синдромом хоче дружити з іншими хлопцями. Він може спілкуватися з іншими людьми, якщо вони підлаштовуються під нього. Малюкові з синдромом Аспергера складно грати в команді.

У таких дітей не розвинена міміка, вони можуть тривалий час дивитися в одну точку, часто їм притаманний відчужений вираз обличчя.

Діти з даним синдромом частково знаходяться в своїй реальності, іноді виходять з неї. Бувають стереотипії – повторення одного роду діяльності. Є здатність нестандартно мислити, але вони погано концентрують увагу.

Часто виражені моторні порушення: незграбність, в рухах спостерігаються стереотипії.

Даний синдром від аутизму відрізняє хороший розвиток інтелекту. Практично відсутні когнітивні й мовні порушення.

Синдром Аспергера: лікування дітей

При терапії даного захворювання потрібен індивідуальний підхід до кожного малюка. Патологія лікується комплексом різних методик.

Призначаються медикаментозні засоби – психотропні препарати: нейролептики, антидепресанти. Обов’язкова робота з психотерапевтом, навчання соціальним навичкам, заняття з логопедом, лікувальна гімнастика.

Дитина буде адаптована в суспільстві, при належній увазі, роботі. Все залежить від занять, з самого маленького віку. Діти з синдромом Аспергера можуть навчатися в освітніх установах. Якщо буде забезпечене правильне лікування, дитина набуває соціальні навички.

Діагностикою, лікуванням даної патології займається клініка Мардалейшвілі, вона знаходиться в Тбілісі. Лікарі клініки володіють унікальною методикою клітинної терапії.

Після проведення трансплантації власних стовбурових клітин пуповинної крові або кісткового мозку в нашій клініці позитивний ефект помітний відразу, коригуються мовні розлади, дитина стає товариською, проявляє інтерес до ігор.

Ціни в клініці значно нижчі за європейські.

Дізнайтеся докладніше про лікування в Грузії: запишіться на прийом прямо зараз!

 

up-arrow-1