Історія медичної клініки ім. Мардалейшвілі

Медичний центр проводить свою роботу з 1995 року. Спочатку клініка спеціалізувалася тільки на онкологічних захворюваннях. Поступово з’явилися нові напрямки роботи та відкрилися інші відділення.

Зараз існує окрема клініка нервових хвороб. Тут особлива увага приділяється різній патології, дітям з аутизмом.

Лікарі постійно навчаються, проходять стажування в кращих клініках США і Європи: в Німеччині, Швеції, Італії, Франції. Тому способи діагностики, лікування захворювань не стоять на місці, постійно впроваджуються нові технології, які дозволяють лікувати навіть найскладніші випадки.

Колектив клініки ім. Мардалейшвілі представлений найкращими фахівцями в своїх областях. Володимир Швелідзе, Ніно Харатішвілі, лікарі анестезіологи – майстри своєї справи.

Багато з лікарів не просто підвищують кваліфікацію і періодично проходять навчання, вони займаються науковою роботою, мають наукові ступені. Фахівці клініки – активні люди, які вважають за краще постійний розвиток і вдосконалення своїх навичок.

У медичному центрі постійно вводяться нові сучасні типи терапії. В цьому плані клініка не відстає від провідних стаціонарів США і Європи. Існують прогресивні види лікування в клініці.

У медцентру існує власний банк для заготівлі та зберігання стовбурових клітин. Ці клітини активно використовуються і впроваджуються в різні галузі медицини. Тому батьки можуть подбати про майбутнє дитини і зберегти стовбурові клітини з пуповинної крові.

У клініці стовбурові клітини знаходять застосування при лікуванні патології кровоносної системи, аутизмі, при серцево-судинних захворюваннях, травмах, опіках. Використання стовбурових клітин є перспективним рішенням.

Робота медичного центру ім. Мардалейшвілі не стоїть на місці.

Лікарі намагаються допомогти людям з найважчими і складними діагнозами. В клініку щорічно для проходження лікування приїжджають люди з усього світу.

Чекаємо Вас в Грузії!

up-arrow-1