Як до нас приїхати

Наша клініка розташована в Тбілісі. Трансфер до Грузії здійснюється самостійно пацієнтами. Середній термін перебування в Тбілісі на період лікування становить 4-5 днів.

Крок №1. Для організації приїзду в медцентр, необхідно підготувати документи, відправити запит в клініку.

Шаг№2. Співробітники клініки узгодять з Вами точні дати приїзду. Грузія є безвізовою країною для російських громадян.

Шаг№3. Краще подбати про трансфер заздалегідь. До Грузії можна дістатися зручним для Вас способом – автомобілем, потягом, паромом, автобусом або літаком.

Дістатися до країни можна самостійно на машині. Це найпростіший спосіб, але тривалий за часом і важкий фізично. Якщо пацієнт погано себе почуває, краще вибрати авіарейс.

Шаг№4. Співробітники клініки можуть забронювати готель в Тбілісі або це можна зробити самостійно через один із сайтів-посередників, наприклад hotels.com. Центр Мардалейшвілі знаходиться поруч з озером Лісі. Якщо Вам потрібен номер в великому готелі, найближчий до нас – Лісі Hills Hotel 4 *. Так само можна орендувати приватні апартаменти.

Зустріч в аеропорту та трансфер до готелю здійснюється співробітниками клініки. Вас зустрічають з іменною табличкою. При зустрічі Вам надається оплачена місцева сім-карта і PECS-картки для дитини.

У дні відвідування медичного центру трансфер і супровід надається російськомовними співробітниками клініки.

Чекаємо на Вас у сонячній Грузії!

 

up-arrow-1