Як записатися на прийом

Наш центр розташований в Грузії, Тбілісі. Якісна діагностика аутизму у дітей та комплексне лікування різними методами, в тому числі, і стовбуровими клітинами.

Щоб записатися на прийом, просто зателефонуйте до клініки +995 558 787788 (можна по WhatsApp або Viber), або напишіть нам лист по електронній пошті info@autism-mmc.com. Так само з нами можна зв’язатися через сторінки в Фейсбук і Вконтакте. Для Вашої зручності, на сайті є форма зворотного зв’язку.

При можливості, прикладіть до листа Ваші дані, результати аналізів і виписки, якщо такі є.

Ми відповімо Вам найближчим часом або передзвонимо.

Ознаки та симптоми аутизму

Дитячий аутизм – це розлад психічного розладу дитини. Запідозрити захворювання у дитини дозволяє ряд ознак.

Порушення розвитку мовлення. Малюк може взагалі не розмовляти або вимовляти окремі звуки або слова. Словниковий запас зазвичай до 2 років невеликий. Дитина практично не контактує з оточуючими людьми, навіть з батьками. Не висловлює ніяких емоцій.

Аутист має проблеми з соціалізацією, любить самотність, не грає з іншими дітьми. Не проявляє інтересу до іграшок або використовує в своїх іграх не за призначенням.

Для малюка характерні стереотипії – повторення одних і тих дій.

Поставити точний діагноз може тільки лікар, тому відразу необхідно звернутися до лікаря.

Діагностика аутизму

Обстеженням займається лікар. Після опитування мами, огляду дитини, стають помітні порушення.

Лікар за допомогою спеціальних критеріїв визначає патологію, використовуються спеціальні опитувальники для мами і спостереження за дитиною.

Запис на прийом дитини з аутизмом

У світі не так багато клінік, що займаються діагностикою та терапією аутизму і розладів аутистичного спектру. Зазвичай це платні установи, там дитині виявляється повноцінна допомога.

up-arrow-1