Атиповий аутизм

Аутизм виявляється до трьох років дитини. Існують випадки, коли здається, що дитина розвивається нормально і не відрізняється нічим від інших діток. Пізніше виявляються ознаки патології.

Коли клініка аутизму виникає у дітей старше 3 років, це говорить про атипову формі захворювання.

Симптоми патології

Ознаки атипового аутизму у дітей відрізняються від раннього дитячого захворювання. Зазвичай дитина зовсім не йде на контакт з іншими людьми, їй це не потрібно. При атиповому аутизмі, малюк намагається спілкуватися, але йому складно вибудовувати цей процес.

Він не розуміє, як правильно контактувати з оточуючими.

Найчастіше дана форма хвороби не супроводжується відсталістю розумового розвитку. У малюків добре розвинений інтелект але застосовувати в своїй діяльності їм складно.

Це пов’язано з іншими симптомами:

  • маленький словниковий запас;
  • погано висловлюють емоції;
  • не розуміють почуття інших людей;
  • дратівливі.
  • відсутня уява.

На контакт з іншими людьми такі діти йдуть неохоче, вони люблять займатися стереотипною діяльністю, проводити час на самоті.

Іноді зустрічається форма аутизму з розумовою відсталістю. Діагностувати цю ознаку складно, так як для перевірки використовуються тести. Не завжди аутист може показати і виконати те, що знає і вміє. Більш того, він відчуває труднощі у вираженні своїх емоцій, думок, у нього невеликий словниковий запас.

Діти з атиповим аутизмом здаються просто неслухняними. Вони не реагують на звернення до них, не дивляться в очі співрозмовнику, емоційно холодні. Поводяться дивно.

Лікування

Дитячий атиповий аутизм коригується декількома методами відразу. Якщо у дитини є розумова відсталість, асоціальна поведінка, призначаються психотропні препарати. Вони підбираються індивідуально лікарем.

Для соціалізації та навчання різним навичкам потрібна психотерапія. Застосовуються індивідуальні та колективні методики.

Аутизм піддається корекції стовбуровими клітинами, цей метод дає хороший ефект.

У Грузії, в клініці Мардалейшвілі працюють лікарі, які спеціалізуються на діагностиці та лікуванні різних форм аутизму. Вони постійно проходять стажування в клініках США.

При зверненні в наш медичний центр, дитині проводять комплексне обстеження і лікування.

Клініка не стоїть на місці, постійно розвивається, впроваджуються нові технології для корекції аутизму. Після трансплантації власних стовбурових клітин поліпшується мова, навички, здатність до навчання.

Запишіться на прийом до нашої клініки сьогодні – заповніть заявку на сайті!

 

up-arrow-1