Відділення клітинної терапії

Центр є лікувальним закладом світового рівня. У клініці постійно відбуваються дослідження, розробка нових методів діагностики та лікування злоякісних новоутворень.

Існує відділення клітинної терапії, в якому пацієнтам здійснюється Лак-терапія. Виконуються індивідуальні дендритні вакцини, які визнані однією з прогресивних методик при лікуванні в тому числі і онкологічних захворюваннь. Проводяться дослідження по лікуванню злоякісних захворювань крові та інших патологій, за допомогою заздалегідь заготовлених стовбурових клітин.

Медичні технології центру не стоять на місці, постійно розвиваються. Лікарі щорічно проходять стажування у кращих фахівців США та Європи.
У відділенні успішно застосовується методика по корекції аутизму у дітей власними стовбуровими клітинами пуповинної крові або кісткового мозку.

Методика корекції дитячого аутизму була розроблена в США, доктором Майклом Чезом, в інституті дитячої неврології, Каліфорнія. Саме цей спосіб успішно застосовується в нашому центрі. Метод дозволяє домогтися значного регресу захворювання.

Це найефективніша з відомих методик терапії аутизму.